ewangeliczni

Twój Kościół zostanie zauważony.

Z programem ewangeliczni łatwo dotrzesz do ludzi w Twojej okolicy. Damy Ci stały dostęp do materiałów gotowych do publikacji na profilach Twojego Kościoła w mediach społecznościowych. Z Bożą pomocą przyciągną one nowych ludzi na Wasze nabożeństwa.

Skutecznie docieraj
do nowych ludzi
w Twojej okolicy

Koniec problemów z brakiem czasu i zasobów na prowadzenie mediów społecznościowych Twojego Kościoła! W ramach programu ewangeliczni otrzymasz dziesiątki materiałów z logo i nazwą Twojej wspólnoty. Z naszym wsparciem docieranie do nowych ludzi w Internecie nie będzie już wyzwaniem.

Materiały graficzne

Zestaw spójnych wizualnie materiałów, zawierających zdjęcia, ilustracje, infografiki.

Zasoby
video

Gotowe do wykorzystania filmy oraz animacje z historiami, rozmowami lub materiały informacyjne.

Treści
pisane

Treści gotowe do publikacji na Twoich profilach społeczno- ściowych; opisy postów, wywiady, cytaty, artykuły.

Edukacja
i wsparcie

Szkolenia z obsługi social mediów, dostęp do badań, sugerowany harmonogram publikacji.

Czym jest program ewangeliczni?

Rozumiemy wyzwania Kościołów i znamy potrzeby ludzi, do których chcemy dotrzeć. Program ewangeliczni to siedem kampanii informacyjnych opracowanych na podstawie dogłębnych badań osób, które niedawno dołączyły do Kościołów ewangelicznych. Dzięki zdobytej wiedzy stworzyliśmy dla Was profesjonalne materiały kreatywne, które mają skutecznie trafić do ludzi głodnych Boga i zachęcić ich do odwiedzenia Waszego Kościoła.

Tylko razem!

Ewangeliczna Polska to ruch, w który zaangażowani są ewangeliczni chrześcijanie z największych denominacji w Polsce. Tworzymy społeczność ludzi, którzy chcą dotrzeć do naszych rodaków z przesłaniem o zbawieniu z łaski przez wiarę.

Jako ewangelicznie wierzący chrześcijanie współdziałamy, aby zwiększać wpływ Królestwa Bożego poprzez rozwój Kościoła, edukację, działalność charytatywno-społeczną i obecność w mediach.

RUCH
EWANGELICZNA
POLSKA

Twój kolektyw kreatywny

steven kopia

Mateusz
Stefański

magda kopia

Magdalena
Ciszewska

poli kopia2

Paulina
Konieczny

gosia kopia

Gosia
Śmigielska

estera

Estera
Wiaduch

yellow_blob

REJESTRACJA TRWA!

Dołącz do
programu
już dziś!


Miesięczne ceny
subskrypcji:

500zł/mies
450zł/msc

Zarejestruj swój Kościół i zyskaj dostęp do szkoleń oraz dziesiątek materiałów promujących Twoją wspólnotę! 

Aby dołączyć do programu wystarczy wpłacić wpisowe – 500 zł. Pokryje ono przygotowanie Twojego dedykowanego panelu, opracowanie koncepcji kreatywnych, szkoleń oraz produkcję pierwszych materiałów multimedialnych. Zasoby będą udostępnione od 1 października 2022

Jeśli Twoja wspólnota chce, lecz z pewnych względów nie może dołączyć do programu, skontaktuj się z nami kontakt@ewangeliczna.p
Znajdziemy rozwiązanie!

Zadajesz
sobie pytania?

Start programu planowany jest na wrzesień 2022. Wtedy zaczynamy od serii szkoleń. Od 1 października 2022 udostępniane będą materiały do pierwszej kampanii. Zakończenie programu planowane jest na koniec 2025 roku.  Program składa się z 7 kampanii, z których każda trwa 4 lub 5 miesięcy. Przeprowadzenie programu zajmie około 3,5 roku.

Jeśli zarejestrowałeś się do programu w ramach jednej z promocyjnych cen, to ten koszt utrzyma się przez 12 miesięcy. Po tym okresie subskrypcja odnowi się na kolejne 12 miesięcy już w cenie standardowej – obowiązującej od drugiego roku programu. 

Współpraca w ramach programu zostanie uregulowana umową elektroniczną, podpisywaną podczas rejestracji. Umowa ta będzie obowiązywać przez cały okres trwania programu, ale przewiduje 2-miesięczny okres rezygnacji.

Do udziału w programie zapraszamy wszystkie ewangeliczne wspólnoty – zarówno te, które już są obecne w mediach
społecznościowych, jak również te, które dopiero zaczynają działać w tym zakresie. Początek programu rozpoczyna się szkoleniami z Facebooka, Instagrama i YouTube’a. Dlatego, jeśli nie jesteście jeszcze obecni w mediach społecznościowych, to będziecie mogli się wszystkiego spokojnie nauczyć. Filmy szkoleniowe będą dla Was dostępne online, do obejrzenia w dowolnym momencie.

Najważniejsze, co możemy obiecać jest czymś, o co bardzo trudno w obecnych czasach szumu medialnego. Obiecujemy skupienie uwagi odbiorców na Waszej wspólnocie i na tym, co ona publikuje.

Można to zmierzyć poprzez:

  • wzrost liczby reakcji na publikacje
  • wzrost liczby komentarzy pod publikacjami
  • wzrost liczby udostępnień publikacji
  • wzrost liczby wyświetleń materiałów filmowych
  • ogólny wzrost zasięgów wszystkich publikacji
  • wzrost liczby polubień/obserwacji profilów społecznościowych
  • wzrost długości czasu spędzonego na oglądaniu publikacji filmowych

Chcesz wiedzieć więcej?

Zanim zadasz pytanie, poszukaj odpowiedzi w sekcji Q&A

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.