ewangeliczni

GRAFIKA Cytat Biblijny Koryntian 5:17

PLIK DO POBRANIA:

PODGLĄD:

OPIS POSTU:

Tak więc jeśli ktoś jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem; to, co stare, przeminęło, oto wszystko stało się nowe” II List św. Pawła do Koryntian 5,17

Możemy od czasu do czasu słyszeć mit, o tym, że kot ma 7 żyć. Można się z tego śmiać, bo żadne ze stworzeń nie posiada więcej niż jednego życia. Ale czy na pewno? Okazuje się, że Pismo Święte naucza o tym, że możemy mieć dwie wersje życia.

Pierwszym życiem jest to, które każdy z nas przeżywa tu na ziemi. Dostajemy je w momencie naszych narodzin. Charakteryzuje się ono tym, że nie chcemy żyć dla Boga, a naszą główną motywacją jest osiągnięcie prostego szczęścia, nawet kosztem rozwoju duchowego czy miłości bliźniego. Prowadzi nas to do grzechu i wielu frustracji.

Drugie życie to to, które przeżywamy zgodnie ze wskazówkami Autora życia. To życie pełne pokoju i miłości do drugiego człowieka, pełne świadomości tego, gdzie spędzimy wieczność. To codzienność, w której naszą motywacją nie jest zaspokajanie egoistycznych zachcianek, ale pełnienie woli Boga i głoszenie nauki Chrystusa. Każdy z nas potrzebuje takiego życia, jednak jak je rozpocząć?

Biblia mówi o tym, że nowym stworzeniem stajemy się wtedy, kiedy jesteśmy w Chrystusie. Więc to, co powinniśmy zrobić, to zaprosić Jezusa do naszego życia. Dzięki Chrystusowi mamy udział w Jego nieskończonej miłości i śmierci na krzyżu. Śmierci, która daje koniec naszemu staremu życiu. W zmartwychwstaniu Jezusa, które daje nam nowy początek, otwiera całkiem nowe życie w prawdzie i spokoju ducha.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zaproszenia Jezusa do swojego życia, koniecznie daj nam znać w wiadomości prywatnej.

HASHTAGI:

#Jezus #zbawienie #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewanglicznechrześcijaństwo  #kościół #wspólnota #Biblia #zbawieniezłaski #cytatyzbiblii #solusChristus #jedynadroga #nowonarodzenie #narodzićsięnanowo #zbawienie #nowestworzenie #noweżycie

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.