ewangeliczni

GRAFIKA Emocje samotność

PLIK DO POBRANIA:

PODGLĄD:

TREŚĆ POSTU:

Jesteśmy istotami społecznymi. Nikt z nas nie lubi samotności. 💔 Jeśli jesteś w miejscu, gdzie zaakceptowałeś to, że jesteś całkowicie sam, to prawdopodobnie stało się to ze względu na Twoje trudne doświadczenia. Samotność jest ogromną plagą w dzisiejszych czasach. Jednakże nie chodzi nam o samotność w kwestiach związków, ale o stan gdy rzeczywiście nie mamy przy sobie nikogo na kogo moglibyśmy liczyć.

To może być dla Ciebie bardzo szokujące, ale jest ktoś Kto ogromnie pragnie przyjaźni z Tobą, ktoś Kto może stać się twoim najlepszym przyjacielem. Osoba ta jest doskonała i możesz mieć 100% pewność, że nigdy Cię nie zawiedzie. Osobą tą jest Jezus Chrystus. Możesz pomyśleć, że to absurd, bo: “Jak mam budować relację z odległym bóstwem?”. Jednak Jezus powiedział, że każdy kto czyni Jego wolę, może być Jego przyjacielem. 😇

Co jeszcze ciekawsze, sam Bóg otworzył ścieżkę do relacji z sobą w momencie gdy Jego Syn umarł na krzyżu. Przed tym wydarzeniem przystęp do rozmowy z Bogiem miał raz na jakiś czas szczególnie wybrany kapłan. Po śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa możliwość  przyjaźni z Bogiem stała się dostępna dla każdego z nas. Czyż to nie niezwykłe? 🤔

Ty też możesz stać się dzisiaj przyjacielem Jezusa. Przekonaj się sam, że to możliwe. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, napisz do nas wiadomość prywatną. Na pewno się do Ciebie odezwiemy.

HASHTAGI:

#samotność #niemusiszbyćsam #niejesteśsam #Bóg #Jezus #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznechrześcijaństwo #Jezuschcebyćtwoimprzyjacielem

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.