ewangeliczni

Grafika Emocje

PLIK PO POBRANIA:

PODGLĄD:

OPIS POSTU:

W jakim miejscu w życiu jesteś? Czy jesteś zadowolony z tego, gdzie się dzisiaj znajdujesz? Czasami życie pisze scenariusze zupełnie inne od tych, które wyobrażaliśmy sobie w przeszłości. 🖋 Mogliśmy mieć wiele niesamowitych planów: o wymarzonej pracy, wspaniałej rodzinie, stabilnym życiu. Często życie weryfikuje nasze wyobrażenia, dzieją się okoliczności zupełnie wymykające spod kontroli. To prowadzi nas do miejsc pełnych niepokoju i negatywnych myśli na temat dnia dzisiejszego i przyszłości.

Jednak czy wiesz, że możesz mieć dobre myśli o tym co Cię czeka nawet jeśli dzisiaj wszystko się sypie? 💡 W Piśmie Świętym czytamy słowa Boga, który mówi: “Albowiem Ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Jeremiasza 29,11). Dobry Bóg zapewnia nas o tym, że ma dobre myśli o nas, a jeśli On, Pan wszechświata, Król królów, daje nam takie zapewnienie, to my również możemy być pełni nadziei.

Oczywiście dopóki nie poznamy Jezusa osobiście, będą to dla nas tylko puste religijne słowa. Jednak Jezus czeka na Ciebie, abyś nawiązał z Nim bliską relację, dzięki której będziesz mógł zmienić zupełnie swoje myślenie i spojrzenie na świat. Dzieje się to gdy czytamy Pismo Święte, zaczynamy wtedy widzieć jak bardzo, ten wielki Bóg troszczy się o nas i jak wiele obietnic daje nam w Swoim Słowie. Życie z Jezusem realnie jest w stanie napełnić nas dobrymi myślami, które wpłyną na każdy aspekt naszego życia. 

Czy chciałbyś doświadczyć tego nowego sposobu myślenia? Jeśli tak, to koniecznie daj nam znać, chętnie pomożemy Ci złapać Bożą perspektywę na życie. 👓

HASHTAGI:

#negatywne myśli #zmartwienia #lęk #niebójsię #nielękajsię #Bóg #Jezus #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznechrześcijaństwo #zaufajJezusowi #dobraprzyszłość #pokójponadlęk #zaufajJezusowi

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.