ewangeliczni

GRAFIKA myślisz, że nikt Cię nie kocha?

PLIK DO POBRANIA:

PODGLĄD:

OPIS POSTU:

Hej Ty! Zatrzymaj się. Jest coś co musisz dzisiaj dzisiaj usłyszeć. 

Jest ktoś, kto Cię kocha doskonałą miłością. 💕

Nawet jeśli nie czujesz się dzisiaj kochany przez kompletnie nikogo, to jest pewna szczególna osoba, która chce Cię otoczyć swoją niezawodną miłością. Osoba ta uznała Ciebie za tak ważnego, że postanowiła oddać za Ciebie swoje życie aby Cię uratować. Jednak też zmartwychwstała, po to aby mieć z Tobą bliską relację. Tą osobą jest żywy Bóg – Jezus Chrystus.

Nie jest On wielkim, groźnym tyranem jak to myśli sobie wielu ludzi. Bóg jest dobrym Tatą, który postanowił w duchowy sposób włączyć Cię do swojej rodziny. 👨‍👧‍👦 To właśnie On pragnie budować z Tobą relację, być z Tobą w każdej sytuacji, przez którą przechodzisz. On chce być Twoim wsparciem i pierwszą osobą, do której przychodzisz gdy jest Ci trudno. On zaplanował dla Ciebie dobrą przyszłość i nadał Ci nową tożsamość, w której możesz czuć się cenny, wartościowy i w pełni pokochany.

To wszystko jest dla Ciebie dostępne jeśli zaprosisz Jezusa do swojego życia. Tu nie chodzi o przynależność do konkretnej religii, ale po prostu o wpuszczenie Boga do swojego wnętrza. To wymaga odwagi i otwartości, ale dzięki temu nasze życie zupełnie się zmienia.

Czy jesteś chętny, aby dzisiaj wpuścić Jezusa do swojego życia? Spróbuj, a przekonasz się jak piękna i pełna miłości może być relacja z Nim. 🤍

HASHTAGI:

  #poczujsiękochany #BógCiękocha #JezusCiękocha #Bóg #Jezus #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznechrześcijaństwo #miłość #prawdziwamiłość

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.