ewangeliczni

GRAFIKA Fakty i Mity o zbawieniu

PLIKI DO POBRANIA:

PODGLĄD:

Tak jak istnieje światło 🔦 i ciemność ⬛, tak też istnieje piekło i niebo. Jednak na ich temat namnożyło się wiele mitów. Dzisiaj skupimy się na tym bardziej mrocznym miejscu. Jednym z fałszywych wyobrażeń na jego temat jest to, że trafiają tam tylko najgorsi ludzie, najbrutalniejsi przestępcy. Jednak nie jest to prawda. ❌ 

Żeby dowiedzieć się, jak się tam trafia, należy zastanowić się, czym tak właściwie jest piekło? Często mówi się, że to miejsce wiecznej kary. Jest to prawda, jednak przede wszystkim to miejsce całkowitego oddzielenia od Boga. 

Na początku świata człowiek dostał wybór. Każdy z nas może wybrać Boga i spędzić z nim wieczność w niebie, w atmosferze wszystkiego co od Niego pochodzi 😌 albo wybrać niezależność od Niego. Jednak człowiek wybierając niezależność, tak naprawdę wybiera piekło. 

Piekła możemy uniknąć, jedynie decydując się zaufać Jezusowi i uznając, iż Jego ofiara na krzyżu zbawiła nas od grzechów i ich ostatecznej konsekwencji, czyli stałego oddzielenia od Boga.

To właśnie życie zależne od Boga prowadzi nas do nieba i sprawia, że mamy 100% pewność na temat tego, co stanie się po naszej śmierci. Wybór Jezusa to również gwarancja życia pełnego pokoju jeszcze tutaj na ziemi, który wypływa z bliskiej relacji z Nim. 🙏🏻

A Ty? Czy wybrałeś już życie, które pochodzi od Jezusa?

HASHTAGI:

#faktyimity #faktyimityozbawieniu #mityochrześcijaństwie #mityozbawieniu #Jezus #relacjazBogiem #Biblia #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznichrześcijanie #Jezus #kościół #piekło #niebo #twójwybór

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.