ewangeliczni

GRAFIKA Fakty i Mity zbawienie

PLIK DO POBRANIA:

PODGLĄD:

TREŚĆ POSTU:

Wyobraź sobie, że za parę tygodni chcesz wyjechać na wakacje. 🏝 Porównujesz oferty w różnych biurach podróży, okazuje się jednak, że żadne z nich nie daje gwarancji ❌ tego gdzie spędzisz swój wymarzony urlop. W końcu wybierasz konkretną ofertę, która wysnuwa przed Tobą masę wymogów potrzebnych do spełnienia. Nawet jeśli Ci się uda, nie będziesz mógł być pewien, gdzie trafisz. Brzmi jak szaleństwo, prawda? 🤯 Jednak zdaniem wielu ludzi dokładnie tak wygląda chrześcijaństwo.

Stajemy się chrześcijanami ze względu na wpływ rodziny i kultury, w której żyjemy. Staramy się spełniać religijne normy, chodzimy do kościoła, próbujemy być dobrymi ludźmi. Wydaje się nam, że jeśli będziemy robić te rzeczy dostatecznie dobrze, to Bóg zlituje się nad nami i być może wpuści nas do nieba.

Jednak czy powinno to tak wyglądać? Pismo Święte w Liście do Rzymian 10,9-10 mówi: “Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami – do zbawienia.”.

Jak widzimy, Pismo Święte komunikuje, że jedynym warunkiem do uzyskania zbawienia jest wiara w Jezusa Chrystusa ✅ i uznanie Go Za Pana i Zbawiciela. ✅ Chrześcijaństwo to nie wycieczka z biurem podróży w nieznane. Chrześcijaństwo to życie pełne pewności tego, że niezależnie od wszystkiego spędzimy wieczność z Bogiem w niebie. Co jeszcze lepsze, zanim doświadczymy niebiańskiej rzeczywistości, możemy już będąc na ziemi, budować bliską relację z Jezusem.

Chcesz tego doświadczyć? Daj nam znać w wiadomości prywatnej 📩
Chętnie powiemy Ci jak to zrobić. 

HASHTAGI:

#faktyimity #faktyimityozbawieniu #mityochrześcijaństwie #mityozbawieniu #Jezus #relacjazBogiem #Biblia #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznichrześcijanie #Jezus #kościół #pewnośćzbawienia #zbawienie

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.