ewangeliczni

Grafika pytanie Po Co Jezus…

PLIK PO POBRANIA:

PODGLĄD:

OPIS POSTU:

Każdego roku świętujemy święta wielkiej nocy. Obchodom tym towarzyszy często dużo różnych symboli i tradycji. Jednak co tak naprawdę jest sednem tych wydarzeń, które działy się 2000 lat temu? 🤔

Jezus Chrystus – Bóg w ludzkiej postaci żył na ziemi przez ponad 30 lat, następnie umarł na krzyżu i zmartwychwstał. Jednak dlaczego to zrobił?

  1. Po to aby zgładzić grzechy świata. – Każdy człowiek kiedyś zgrzeszył. Biblia mówi, że zapłatą za jeden grzech jest śmierć. Jezus więc wziął na siebie winę wszystkich ludzi i umarł za nas na krzyżu, aby zadośćuczynić winie ciążącej na nas.
  2. Aby dać nam nowe życie. – Jezus umierając na krzyżu i zmartwychwstając rozprawił się z naszą naturą prowadzącą do grzechu i umieścił w nas nowe życie, któremu towarzyszy Boży Duch, pomagający nam żyć życiem podobającym się Bogu.
  3. Po to by umożliwić nam dostęp do siebie. – W czasach przed śmiercią Chrystusa tylko określone osoby miały dostęp do Boga. To zmieniło się w chwili gdy Jezus wydał ostatni oddech na krzyżu, wtedy też potężna, bardzo gruba i wysoka zasłona świątyni rozdarła się, zapewniając wszystkim ludziom dostęp do miejsca spotkania z Bogiem. Teraz każdy z nas może z Nim budować osobistą i bliską relację.
  4. Aby umożliwić nam spędzenie wieczności w niebie. – To czego dokonał Jezus na krzyżu daje nam możliwość spędzenia z Nim wieczności. Będziemy z Nim w miejscu gdzie panuje pokój, radość, wolność, bezpieczeństwo – miejscu stworzonym specjalnie dla nas.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie te rzeczy dostępne są tylko dla tych, którzy uwierzą w Jezusa i zaproszą Go do tego aby stał się Panem ich całego życia. Jeśli nie wiesz jak tego dokonać to skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej, a chętnie Ci pomożemy.

HASHTAGI:

#zmartwychwstanie Jezus #relacjazBogiem #Biblia #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznichrześcijanie #Jezus #kościół

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.