ewangeliczni

GRAFIKA cytat Kasia

PLIK DO POBRANIA:

PODGLĄD:

TREŚĆ POSTU:

Każdy z nas ma swoją poranną rutynę. Dla jednych może być to bieganie zaraz po wyjściu z łóżka, dla innych sprawdzenie swoich social mediów. Jednak jedną z najpopularniejszych czynności, którym poddajemy się z samego rana jest wypicie kawy ☕ Napój ten, dzięki zawartości kofeiny pobudza nasze ciała i pomaga się dobudzić. 

Czy wiesz, że Biblia ???? działa podobnie do kawy? Jednak zamiast wpływać na Twoje ciało, wpływa na Twojego ducha, a to coś dużo ważniejszego! 

Tak jak kawa dodaje nam sił fizycznych, przygotowując nas na kolejne godziny aktywności, tak Pismo Święte dodaje nam sił duchowych, dzięki którym będziemy gotowi na nadchodzące wyzwania. 

Znasz osoby, które mówią, że bez kawy ich dzień nie może być dobry? Efekt ten jest o wiele mocniejszy z Biblią! Gdy rozpoczniesz dzień od Pisma, wszystko nabierze zupełnie nowych barw, a Ty nieświadomie będziesz reagować zupełnie inaczej na sytuacje, które spotkają Cię w ciągu dnia. 

Oczywiście zalety czytania Biblii o poranku można by wymieniać bez końca, ale po co masz nam wierzyć na słowo? ???? Po prostu spróbuj sam, najlepiej jutro z samego rana. 

Dobra wiadomość jest taka, że mimo, iż Bóg nie chce abyśmy błądzili i grzeszyli, to i tak postanowił zabrać konsekwencję naszych grzechów na siebie. Bożym zamiarem nigdy nie było to, aby gniewać się na ludzi, ale by swojej miłości przynieść mu zbawienie.

Czym jest zbawienie? To odkupienie z konsekwencji grzechu. Możliwość życia w bliskiej relacji z Bogiem i zaproszenie do spędzenia z nim wieczności. To wszystko jest dla Ciebie dostępne. Pytanie brzmi – czy to przyjmiesz?

HASHTAGI:

#cytat #Jezus #cytaty #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewanglicznechrześcijaństwo  #kościół  #Biblia #czytanieBiblii #Biblianacodzień  #PismoŚwięte

Mateusz
Stefański

Creative director

Kreatywny wizjoner, marketingowiec-artysta. Zamiast chwytliwych haseł, woli od razu tworzyć z tego movement. Opracowuje strategie reklamowe, projektuje komunikację spójną z marką, planuje kampanie marketingowe i realizuje je na podstawie realnych potrzeb. Pierwsze kroki stawiał w 2014 roku w agencji reklamowej Engine w Sopocie. Od 2017 roku dyrektor wykonawczy Exodus Conference & Festival. Obecnie od 2019 roku realizuje szalone pomysły w roli dyrektora kreatywnego Kościoła Radość Życia w Gdańsku.

Olga
Nerc

Project Director

Współtworząca i kierująca wieloma zespołami marketingowymi w firmach Young Digital Planet, Nowa Era, Flugger farby. Od 2020 r. misjonarz, członek zespołu Ewangelicznej Polski. Z pasją tworzy i zarządza projektami. Współtworząca projekt Dziewczyny Się Spotykają, wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw.

Paulina
Konieczny

Graphic Design

Z wykształcenia jest architektem, a na co dzień zajmuje się grafiką i tworzeniem brandingu. Zachwyca ją piękno połączone z funkcjonalnością. Jako brand designer pragnie tworzyć projekty, które będą odzwierciedleniem przedstawionej wizji, ale nie boi się również zapraszać swoich klientów do innowacyjnych rozwiązań. Wierzy, że każdy projekt może być dziełem o indywidualnym charakterze. Wraz z mężem Alkiem założyli Społeczność Miasto, w której od początku odpowiada za obszar designu, w tym za stworzenie identyfikacji wizualnej oraz grafik i wszelkich materiałów promocyjnych.

Gosia
Śmigielska

Film production

Z zawodu jest technikiem odzieży. Mimo że jej przygoda z szyciem i projektowaniem została wstrzymana, to obcowanie ze światem mody rozbudziło w niej chęci do kreatywniejszego stylu życia. Zaczęła interesować się grafiką, dokształcać w temacie fotografii i próbować krótkich form filmowych. W ten sposób od kilku lat aktywnie działa w branży kreatywnej. Obecnie jest studentką drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku.

Estera
Wiaduch

Creative Writer

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej specjalność to gra na fagocie. W wolnej chwili realizuje się muzycznie w zespole ‘dzieła wybrane’. Nie tylko może tam pisać muzykę, ale i teksty, co okazało się jej kolejną pasją. Swoje pióro od dłuższego czasu może szkolić dzięki pracy dziennikarskiej w Nadmorskiej Grupie Medialnej (Norda.FM, Twoja Telewizja Morska, Nadmorski24.pl). Od kilku lat jest liderem młodzieżowym grupy WIDOKI. 

Dziękujemy za kontakt!

Już wkrótce reprezentant naszego zespołu odpowie
na Twoje pytania.

Magda
Ciszewska

Digital Marketing

Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowych. Od paru lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Social Media i Zintegrowany Marketing oraz e-Commerce. Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym mediom. W ciągu 20 lat swojej pracy budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak ClickMeeting, GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, GlaxoSmithKline. Jest ekspertem w pozycjonowaniu marek, tworzeniu strategii marketingowych i wdrażaniu kampanii promocyjnych.